Кожен із Небесної Сотні , як і ми з вами мали свою сім"ю, батьків , друзів , захоплення , свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну , демократичну. чесну Україну.

І саме тому в нашій школі під таким гаслом відбулася лінійка - реквієм, присвячена пам"яті героям , які пожертвували собою заради нас.Кожен із них мав свою мрію , будував плани на майбутнє , малював в уяві свій маленький світ. Не судилося...

Переглядів: 184 | Додав: krogulets-school | Дата: 2018-02-26 | Коментарі (0)

Мова- духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи справжню людину, кожен із  нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається національний скарб- МОВА.

20 лютого у нашій школі до Міжнародного дня рідної мови був проведений брейн-ринг для учнів 5-9 класів під гаслом "Мова - це наша національна ознака, в мові - наша культура, сутність нашої свідомості".

Переглядів: 187 | Додав: krogulets-school | Дата: 2018-02-26 | Коментарі (0)