18 грудня у ЗОШ І-ІІ ступенів  спільно із ясла-садочком відбулося святкове дійство "Миколай іде до нас".

Категорія: Наші плани | Переглядів: 189 | Додав: krogulets-school | Дата: 2017-12-18 | Коментарі (0)

В рамках профорієнтаційної роботи учні 8- 9 класів відвідали Гусятинський районний центр зайнятості. Працівники центру ознайомили школярів з професіями ,  які на дани час актуальні на ринку праці України. Було проведено анкетування для виявлення нахилу учнів до заданої професії - професії юриста.

Категорія: Наші плани | Переглядів: 207 | Додав: krogulets-school | Дата: 2017-12-17 | Коментарі (0)

14 грудня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів села Васильківці відбулася зустріч учнів 9 класів .

Категорія: Наші плани | Переглядів: 201 | Додав: krogulets-school | Дата: 2017-12-17 | Коментарі (0)

Адміністрація школи, класні керівники та учні протягом грудня місяця планують:

- 14 грудня взяти участь у святкуванні Андріївських вечорниць у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів села Васильківці;

- відвідати виставу у Тернопільському театрі імені Т.Г. Шевченка  "Кришталева туфелька";

- взяти участь у конкурсі "Замість ялинки- зимовий букет", який відбудеться у приміщенні спеціалізованої школи І-ІІ ступенів села Васильківці ;

Категорія: Наші плани | Переглядів: 193 | Додав: krogulets-school | Дата: 2017-12-11 | Коментарі (0)

Учні школи разом із класними керівниками відвідали Гусятинський районний краєзнавчий музей. Школярі із захватом та неприхованим інтересом слухали розповідь екскурсовода.

Категорія: Наші плани | Переглядів: 197 | Додав: krogulets-school | Дата: 2017-12-11 | Коментарі (0)