День соборності України

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце має день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з"єднання Західноукраїнської Народної республіки з Українською Народною республікою прийнято відзначати як свято - День соборності України .

В  ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено урочисту лінійку присвячену цій події на якій учні переглянули фото та відео матеріали, щоб побачити, як саме відбувалося становлення нашої незалежної, самостійної держави. Школярі заспівали Гімн України і вшанували тих, хто брав безпосередню участь у здобутті нашої незалежності.

На завершення заходу учні разом з вчителями та працівниками школи утворили ланцюг єдності.

Переглядів: 210 | Додав: krogulets-school | Рейтинг: 0.0/0